У Польщі проведуть навчання для українських інструкторів, які допомагають людям з інвалідністю

Опубліковано

Summary

Відбудеться навчання для українських інструкторів, які будуть допомагати людям з інвалідністю - цивільними та військовими

19-27 квітня на базі Центру олімпійської підготовки (Спала, Польща) відбудеться навчання для українських інструкторів, які будуть допомагати людям з інвалідністю – цивільними та військовими, які постраждали внаслідок російської агресії. Про це повідомила голова правління громадської спілки “Ліга Сильних” Уляна Пчолкіна.

“У рамках проєкту “Ліги Сильних” відбудеться “Табір активної реабілітації” для осіб з травмами спинного мозку (ТСМ), що пересуваються за допомогою крісла колісного. Разом із нашими польскими партнерами будемо готувати інструкторів, які надалі працюватимуть з цивільними та ветеранами в Україні”, – повідомила голова правління громадської спілки “Ліга Сильних” Уляна Пчолкіна.

“Табір активної реабілітації” проводить Всеукраїнське об’єднання осіб з інвалідністю «Група активної реабілітації» (ГАР) спільно з «Фундацією активної реабілітації» (ФАР) за фінансової підтримки СВМ та Європейського форуму інвалідності.

“Через військову агресію російської федерації на території України, кількість осіб з травмами спинного мозку збільшилася у декілька разів. Наш проєкт спрямований на допомогу людям, які отримали складні ураження спинного мозку й внаслідок користуються кріслом колісним, адаптуватися до нових умов життя. А українські інструктори потребують нових навичок для роботи в таборах активної реабілітації” – додала Уляна Пчолкіна.

Під час навчання учасники з травмами спинного мозку (ТСМ) отримають навички з підготовки до лекцій та заходів в рамках таборів 1-го рівня для учасників в Україні, можливість опанувати методику організації тренувань та покращити свої навички володіння коляскою активного типу. У програмі табору: заняття з техніки їзди, загальнофізичної підготовки, аеробіки, плавання, боча, стрільба з лука, фітбол, бесіди на теми про особисту гігієну, урологію, інтимне життя.

24 квітня відбудеться день відкритих дверей для представників засобів масової інформації (ЗМІ). Потрібна попередня акредитація.

Захід відбудеться за адресою: Spała, Al. Prezydenta I. Mościckiego 6, з 10:00, за попередньою акредитацією.

3 коментарі

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *