Засновники та члени

Громадська спілка «Ліга сильних» консолідує організації й активізує людей з інвалідністю для участі в реалізації власних прав і формування нових можливостей підвищення якості власного життя, забезпечення рівних прав і можливостей, соціального захисту, навчання, роботи й доступу до об’єктів фізичного оточення, транспорту, інформації та зв’язку.

Засновники

Бачити серцем

Громадська організація
«Бачити серцем»

З 2014 року команда «Бачити серцем» здійснює комплексну підтримку родин, які виховують дітей та дорослих зі складними порушеннями розвитку.

Команда заснувала ​​«Космотабір – простір для всіх», Школу соціалізації для підлітків з інвалідністю, проєкти ​​«Старт» та ​​«Ми поряд», Психологічний HUB, Fun HUB та Творчу майстерню ​​«ТАК». Своїми проєктами організація допомагає дітям та молоді з інвалідністю соціалізуватися.

Керівницею громадської організації є Олеся Яскевич.

Всеукраїнське об’єднання осіб з інвалідністю
«Група активної реабілітації»

З 2008 року організація надихає людей після травм спинного мозку до незалежного життя, допомагає їм підготуватись до нього та захищає права людей з інвалідністю.

«Група активної реабілітації» заснувала програму «Перший контакт», проводить табори активної реабілітації та семінари для працівників медичних закладів, які згодом стають партнерами у реалізації програм.

Громадську організацію очолює Віталій Пчолкін.

Група активної реабілітації
Громадська Альтернатива

Харківська обласна фундація
«Громадська Альтернатива»

З 2005 року організація просуває цінності інклюзії та протидіє дискримінації прав людини.

Фундація започаткувала фестиваль Inclusion Fest, який популяризує інклюзивні підходи, розробила навчальний курс з інклюзії для працівників сфери культури та підготувала численні публікації про права людини, недискримінацію, коректну мову та інклюзію.

Президенткою фундації є Марія Ясеновська.

Громадська організація
«Відчуй»

З 2011 року «Відчуй» системно займається допомогою та соціальною адаптацією людей з порушеннями слуху.

З 2015 року при організації працює однойменний дитячий центр. Тут сурдопедагоги, логопеди, психологи безкоштовно надають педагогічні та психологічні послуги дітям з порушенням слуху. Це єдиний консультаційний безкоштовний центр подібного зразка в Україні.

Щотижня спеціалісти допомагають близько 120 родинам дітей з порушенням слуху.

Очолює громадську організацію Дар’я Герасимчук.

Відчуй
Родина для осіб з інвалідністю

Громадська організація
«Родина для осіб з інвалідністю»

З 2000 року організація надає соціальні і розвиткові послуги дітям та молоді з інвалідністю.

Команда заснувала Центр надання соціальних послуг з міждисциплінарною командою, до складу якої входять спеціальний педагог, логопед, фізичні реабілітологи, психолог, арт-терапевт, вихователь та соціальні працівники. Також «Родина» відкрила центр денного перебування та навчання професії для молоді з інвалідністю «Горнятко Доброти».

Головою правління організації є Маріанна Онуфрик.

Благодійний фонд
«Асоціація інклюзивної країни»

З 2002 року фонд втілює ідеї інклюзії в українському суспільстві, сприяє самореалізації людей з інвалідністю за допомогою ІТ-технологій, а також представляє інтереси людей з інвалідністю в Україні та на міжнародному рівні.

Фонд заснував програму «Навчання без обмежень» сприяє створенню умов для навчання в різних сферах, зокрема ІТ, програму «Можливості для працевлаштування» для покращення можливостей людей з інвалідністю у сфері працевлаштування. Також Асоціація впроваджує проєкти та ініціативи щодо проведення просвітницьких заходів.

Президенткою фонду є Юлія Ресенчук.

Члени оргіназіції

ОрганізаціяКерівникОсновний напрям діяльностіКонтакти
Громадська організація «Бачити серцем»Олеся ЯскевичКомплексна підтримка сімей, які виховують дітей зі складними порушеннями розвитку. Підтримка дорослих зі складними порушеннями розвитку.Дізнатись більше
bachytysercem@gmail.com
Всеукраїнське об’єднання осіб з інвалідністю «Група активної реабілітації»Віталій ПчолкінАктивна реабілітація та захист прав осіб з ушкодженнями спинного мозкуДізнатись більше
info@gar.org.ua
Харківська обласна фундація «Громадська Альтернатива»Марія ЯсеновськаПротидія дискримінації та популяризація інклюзії, захист прав людини та дитини зокрема, справедливе правосуддя.Дізнатись більше
public.alternative@gmail.com
Громадська організація «Відчуй»Дар’я ГерасимчукПідтримка та допомога сім’ям дітей з вадами слуху.Дізнатись більше
vidchui@ukr.net
Громадська організація «Родина для осіб з інвалідністю»Маріанна ОнуфрикДенний догляд, соціальна адаптація, освіта, психологічна підтримка, натуральна допомога дітям та молоді з тяжкими інвалідністю та членам їх сімей.Дізнатись більше
rodynas@ukr.net
Благодійний фонд «Асоціація інклюзивної країни»Юлія РесенчукДопомога людям з інвалідністю з освоєнням необхідних знань та навичок в професіях, що мають попит та надання благодійної допомоги у вигляді комп’ютерної техніки для навчання.Дізнатись більше
office@aik.ua
Громадська організація «FIGHT FOR RIGHT»Юлія СачукБоротьба за дотримання прав людей з інвалідністю в Україні, евакуація людей з інвалідністю в більш безпечні місця, турбота про доступність фізичного оточення, інформації, вебпростору і послуг.Дізнатись більше
info@ffr.org.ua