Про нас

Кажуть, що ідею, час якої настав, не зупинити.  “Ліга Сильних” – якраз така ідея! 

“Ліга Сильних” виникла 24 грудня 2021 року як офіційне громадське об’єднання. Хоча історія заснування спілки починається ще в 2019 році. Тоді шість провідних українських організацій, які працюють для людей з інвалідністю і їх сімей, вперше об’єдналися для участі в адвокаційній кампанії з метою запровадження конкурсного державного фінансування для громадських організацій людей з інвалідністю.

зміню

Після плідної спільної роботи на результат і очікуваної перемоги нинішнім засновникам “Ліги Сильних” стало зрозуміло – варто змінювати систему комплексно. А для масштабних змін, і існує спільна рушійна енергія.

об’єднуємо

Без зайвих умовностей, з абсолютно єдиним розумінням справи, засновники провели стратегічну сесію, виписали цінності об’єднання та визначили мету спілки.

адвокатуємо

“Ліга Сильних” – спілка яка адвокатує, об’єднує, розвиває, комунікує і запроваджує системні зміни разом зі партнерськими організаціями.  Ми єдині в тому, що хочемо якісних покращень в підході до взаємодії з людьми з інвалідністю.

Для нас важливо, аби суспільство відкинуло як соціальні, так і фізичні бар’єри для людей з інвалідністю, прийняло кожну людину такою, як вона є, без обмежень і умовностей. Ми розвиваємо інституційну спроможність організацій, які працюють у сфері послуг для осіб з інвалідністю.  Ми об’єднуємо і об’єднуємось, адже разом – ми Сильніші!

Засновники та члени “Ліга Сильних”.

Місія ГС: Ми об’єднуємо громадські організації заради гідного життя кожної людини з інвалідністю.

Варто зауважити, що місія має два компоненти, які об‘єднуються в спільний концепт:

1. Об‘єднання громадських організацій – в цій частині місії увага приділяється організаційному підсиленню та зростанню кожної організації-учасниці, а також системному інституційному впливу, який виникне в результаті консолідації зусиль членів Ліги для вирішення важливих запитань на національному рівні та підтримки організацій, реалізуючих права людей з інвалідністю на регіональному рівні;

2. Гідне життя кожної людини з інвалідністю – в цій частині місії визначається головний фокус об’єднання громадських організацій в «Лігу сильних». Засновники Ліги професійно підходять до досягнення даної мети. Вони мають експертні та практичні знання в області реабілітації й інклюзії, на особистому прикладі реалізують філософію незалежного життя, займають активну життєву позицію і володіють інструментами розвитку громадянського суспільства. Залучення нових членів дозволить всебічно змінювати умови життя людини з інвалідністю в Україні;

Жінка середніх років та молода жінка тримають приймачі для прослуховування екскурсії. Стоять у залі з картинами бароккового стилю

ГС «Ліга сильних» покликана об’єднати громадські об’єднання й активізувати людей з інвалідністю для участі в реалізації власних прав і формування нових можливостей підвищення якості власного життя, забезпечення рівних прав і можливостей, соціального захисту, навчання, роботи й доступу до об’єктів фізичного оточення, транспорту, інформації та зв’язку.

Якщо ви щиро розділяєте цілі Ліги сильних, відповідаєте ціннісним критеріям і принципам демократії, готові йти шляхом інституалізації, займати активну громадянську позицію та формувати здорову альтернативу системі, що існує.