Школа організаційного розвитку 2.0 від «Ліги Сильних» зібрала представників 19 областей

Опубліковано

Summary

Завершилося навчання у межах другого набору на Школу організаційного розвитку для тих, хто працює у сфері прав людей з інвалідністю.

Учора, 11 квітня, завершилося навчання у межах другого набору на Школу організаційного розвитку для тих, хто працює у сфері прав людей з інвалідністю. Навчання у межах Школи відвідали понад 100 людей з 19 областей. Про це повідомила виконавча директорка громадської спілки «Ліга Сильних» Дар’я Сидоренко.

«Учасниками Школи стали представники громадських та благодійних організацій, наукових інститутів, навчальних закладів різних рівнів, органів місцевого самоврядування і навіть бізнесу. Ми бачимо запит на розвиток, на розуміння тонкощів роботи у цій ніші, тож, вочевидь, будемо організовувати і нові події такого формату», – розповіла виконавча директорка громадської спілки «Ліга Сильних» Дар‘я Сидоренко.   

У межах Школи відбулось 5 тренінгів на 4 теми. Учасники мали змогу дізнатись більше про різноманітні інструменти адвокації та взаємодії з владою, тонкощі бухгалтерського обліку для громадських організацій, особливості взаємодії з медіа. 

Тема, що була розділена на два заняття, – логіко-структурна матриця проєкту при написанні грантових заявок. На запит учасників «Ліга Сильних» влаштувала ще й третій вебінар на цю тему, який відбувся учора ввечері та стане завершальним.  

Нагадаємо, «Ліга Сильних» – громадська спілка, яка була утворена в кінці 2021 року. Головне завдання – об’єднати громадські організації та активізувати людей з інвалідністю для участі в реалізації власних прав. З моменту повномасштабного вторгнення одним із фокусів роботи організації стала допомога людям з інвалідністю. Наразі в спільноту «Ліги Сильних» входять 53 організації. Саме на основі запитів спільноти формується навчальна програма Шкіл організаційного розвитку. Більше про умови членства у спільноті можна дізнатись на сайті спілки

1 Коментар

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *