Майже 19 тисяч українців, які мають інвалідність, отримали допомогу під час повномасштабного вторгнення

Опубліковано

Summary

З початку повномасштабного вторгнення майже 19 тисяч людей з інвалідністю, які постраждали внаслідок російської агресії,  отримали допомогу.

З початку повномасштабного вторгнення майже 19 тисяч людей з інвалідністю, які постраждали внаслідок російської агресії,  отримали допомогу в рамках міжнародного проєкту European Disabilities Forum  (EDF). Про це повідомила  виконавча директорка громадської спілки «Ліги Сильних» Дар’я Сидоренко. 

Разом із нашими 11 партнерськими організаціями ми продовжуємо допомагати людям з інвалідністю. Кожного місяця ми закриваємо понад 1000 запитів. У цілому за весь час роботи проєкту до нас звернулось майже 19 тисяч українців. Найбільша кількість звернень стосувалась отримання інформаційної допомоги – 9 720 запитів. 3230 людей отримали гуманітарну допомогу. За психологічною допомогою звернулись 1830 людини, а 833 – за юридичними консультаціями”, – розповіла виконавча директорка громадської спілки «Ліги Сильних» Дар’я Сидоренко.

Нагадаємо, що раніше вийшов звіт виконавчої директорки European Disability Forum Кетрін Найтон, яка відвідала Україну в березні 2023 року. Вона відмітила, що люди з інвалідністю в Україні потребують більшої підтримки.  Більше детально про це можна прочитати в матеріалі  European Disability Forum (EDF) – європейського партнера громадської спілки «Ліга Сильних».

«Ліга Сильних» – громадська спілка, яка була утворена в кінці 2021 року. Головне завдання – об’єднати громадські організації та активізувати людей з інвалідністю для участі в реалізації власних прав. З моменту повномасштабного вторгнення одним із фокусів роботи організації стала допомога людям з інвалідністю. Наразі в спільноту «Ліги Сильних» входять 53 організації.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *