«Люди з інвалідністю в Україні потребують більшої підтримки»: звіт EDF про ситуацію в Україні

Опубліковано

Summary

Люди з інвалідністю в Україні потребують більшої підтримки

Невідкладні потреби та інклюзивне майбутнє: люди з інвалідністю в Україні потребують більшої підтримки.  Про це йдеться в матеріалі  European Disability Forum (EDF) – європейського партнера громадської спілки «Ліга Сильних». Матеріал був підготовлений за результатами поїздки виконавчої директорки Кетрін Найтон до України на початку березня 2023 року. 

Виконавча директорка European Disability Forum (EDF) Кетрін Найтон високо оцінила роботу українських організацій, які допомогають людям з інвалідність та наголосила на активізації підтримки України в процесі відбудови.

«Організації людей з інвалідністю зробили все можливе, щоб підтримати людей під час цієї війни. Їх треба визнати справжніми героями. Нам потрібно, щоб широке гуманітарне співтовариство активізувалося та забезпечило підтримку для всіх людей з інвалідністю. Нам також потрібно, щоб уряди, ЄС і міжнародні агентства підтримували Україну у відбудові, щоб забезпечити доступне інклюзивне майбутнє». 

Зі свого боку виконавча директорка громадської організації «Ліга Сильних» Дар’я Сидоренко відмітила важливість підтримки з боку європейських партнерів та окреслила нові напрямки можливої співпраці. 

«За рік повномасштабного вторгнення майже 16 тисяч людей з інвалідністю в Україні отримали допомогу завдяки спільному проекту та підтримці EDF. Нам вдалося об’єднати 11 організацій та створити всеукраїнську спільноту підтримки. Наступний крок у співпраці – великий проект з включення прав людини в контексті відновлення держави. Проект “Rebuild Ukraine. Inclusion” – це можливість змінити підходи та побудувати дійсно доступну державу. І ми розраховуємо на досвід та допомогу міжнародних партнерів», – заявила виконавча директорка громадської організації «Ліга Сильних» Дар’я Сидоренко.

Повний текст матеріалу на англійській мові читайте на сайті  European Disability Forum.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *