«Ліга Сильних»: Понад 15 тисяч українців з інвалідністю отримали допомогу завдяки міжнародному проєкту

Опубліковано

Понад 15 тисяч українців з інвалідністю отримали допомогу завдяки міжнародному проєкту, який реалізує громадська спілка «Ліга Сильних» разом з партнерськими організаціями.  Про це повідомила виконавча директорка спілки Дар’я Сидоренко.

«Найбільша кількість звернень стосувалась отримання консультаційної та інформаційної допомоги – 8274. 2737 людей отримали гуманітарну допомогу. 1424 людини звернулися за психологічною допомогою, а 719 – за правовою», – розповіла виконавча директорка громадської спілки «Ліги Сильних» Дар’я Сидоренко.

Допомога надавалася в рамках реалізації проєкту у партнерстві з European Disabilities Forum (EDF). Проєкт спрямований на підсилення організацій спільноти «Ліги Сильних» у допомозі людям з інвалідністю, що постраждали внаслідок повномасштабного вторгнення.

«Безпосередню допомогу людям з інвалідністю надають 11 наших партнерських організацій. Це активні громадські організації, які працюють роками. Кожен має свій вектор роботи у межах проєкту — це і надання юридичних консультацій, і закупівля кохлеарних імплантів, і навчання жестової мови, і евакуація людей на кріслах колісних у безпечніші регіони, тощо», – зазначає Дар’я Сидоренко.     

Нагадаємо, «Ліга Сильних» – громадська спілка, яка була утворена в кінці 2021 року. Головне завдання – об’єднати громадські організації та активізувати людей з інвалідністю для участі в реалізації власних прав. З моменту повномасштабного вторгнення одним із фокусів роботи організації стала допомога людям з інвалідністю. Наразі в спільноту «Ліги Сильних» входять 53 організації. 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *