В Україні запускають новий проєкт для людей з інвалідністю

Опубліковано

В Україні стартує новий проєкт — Група підтримки для людей з інвалідністю «Я хочу жити». Про це повідомила президентка фонду «Асоціація інклюзивної країни» Юлія Ресенчук.

«У людей може бути різна мотивація приєднатись до Групи — хтось може відчувати тугу за домівкою, хтось — почуття провини через те, що знаходиться за кордоном у безпеці, хтось – страх перед майбутнім. Хтось може просто хотіти знайти друзів-однодумців або ж поспілкуватись та отримати підтримку. Я переконана, що люди, які потребують мотивації, щоб рухатись далі, тут зможуть її знайти», – розповідає президентка фонду «Асоціація інклюзивної країни» Юлія Ресенчук.

Впродовж 5 тижнів учасники в zoom зустрічатимуться та працюватимуть над проблемними питаннями. Перше заняття відбудеться вже 3 лютого о 17:00. Зустрічі триватимуть 90 хвилин.

Працюватиме з учасниками Іва Репницька – коуч зі стажем та людина з інвалідністю, яка сьогодні живе в Британії. Вона допомогатиме охочим налаштуватися на позитивні зміни у житті й розібратися з питаннями, що заважають рухатись вперед.

Реалізація проєкту стала можлива у межах підтримки від Ліги сильних. Серед іншого Ліга представляє інтереси громадських організацій, які працюють для людей з інвалідністю на міжнародному рівні, залучає європейських донорів та здійснює субгрантинг для українських організацій. Раніше Ліга сильних за підтримки європейського партнера – European Disabilities Forum надала гранти 11-м громадським організаціям з різних куточків України, щоб допомогти людям з інвалідністю після повномасштабного вторгнення.

Щоб зареєструватись для участі в Групі, слід заповнити анкету за посиланням. Щоб заняття були ефективними, кількість відібраних учасників буде обмеженою. Однак за наявності високого інтересу, організатори можуть згодом сформувати додаткові групи. 

1 Коментар

  1. Я є мати 12-річного Максима (дитина з ініалідністю підгрупи А). Ми перебуваємо майже у повній ізоляції, вдома. І об’єднались у ГО в м.Тернопіль та ВПО з такою з проблемою.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *