В Україні розпочалися навчання для інструкторів, які допомагають військовим у лікарнях

Опубліковано

Summary

Розпочалось навчання для інструкторів програми «Перший контакт», які пережили травму спинного мозку і пересуваються на кріслі колісному

В Тернопільській області сьогодні розпочалось навчання для інструкторів програми «Перший контакт», які пережили травму спинного мозку і пересуваються на кріслі колісному. Інструктори працюють в лікарнях з українськими військовими та цивільними. Про це повідомила Голова правління громадської спілки «Ліга Сильних» та інструкторка програми Уляна Пчолкіна.

«Вперше з моменту повномасштабного вторгнення ми проводимо офлайн навчання. 20 людей з інвалідністю – інструкторів програми «Перший контакт» пройдуть вишкіл в Тернопільській області. Головне завдання семінару – вдосконалити знання інструкторів, які працюють з українськими військовими та цивільними, які знаходяться після поранення чи травми в лікарнях», – повідомила Голова правління громадської спілки «Ліга Сильних» та інструкторка програми Уляна Пчолкіна.

Навчання проводять експерти Всеукраїнського об’єднання осіб з інвалідністю «Група активної реабілітації» (ГАР) за підтримки благодійної організації Choose Love (Велика Британія). Під час семінару інструктори підвищать свої навички та отримають додаткові знання, що дозволяють краще надавати послуги інструктора для осіб з травмою спинного мозку, які перебувають на лікуванні в медичних установах та інших закладах. 

«На даний момент інструктори програми «Перший контакт» постійно працюють в 5 регіонах країни. За цей час 130 людей із травмами спинного мозку – військових та цивільних, отримали консультації та допомогу в рамках програми. Бо адаптація після такої травми – це дуже складна історія», – додала Уляна Пчолкіна.

Навчання буде тривати кілька днів – з 10 по 14 травня. 12 травня (в п’ятницю) запланований «день відкритих дверей» для представників засобів масової інформації.

Довідково. Мета програми “Перший контакт” – виявлення людини після травми та надання їй всебічної інформаційної підтримки, мотивації до занять фізичними вправами та активного способу життя. Зокрема, закласти підґрунтя для максимальної незалежності від сторонньої допомоги в подальшому житті. 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *