В Польщі провели перше навчання для українських інструкторів, які допомагають людям з інвалідністю

Опубліковано

Summary

19 українських інструкторів – люди з інвалідністю, пройшли навчання в Польщі на базі Центру олімпійської підготовки.

19 українських інструкторів – люди з інвалідністю, пройшли навчання в Польщі на базі Центру олімпійської підготовки (Спала). Після повернення додому інструктори будуть працювати із цивільними та військовими, які постраждали внаслідок російської агресії та отримали травми. Про це повідомила голова правління громадської спілки “Ліга Сильних” Уляна Пчолкіна.

“Через військову агресію російської федерації на території України, кількість осіб з травмами спинного мозку невпинного збільшується. Інструктори після навчання будуть допомагати адаптуватися людям, які отримали складні ураження спинного мозку й користуються кріслом колісним», – розповіла голова правління громадської спілки “Ліга Сильних” Уляна Пчолкіна.

Перший «Табір активної реабілітації» в Польщі провели представники Всеукраїнського об’єднання осіб з інвалідністю «Група активної реабілітації» спільно з польськими партнерами –  Fundacja Aktywnej Rehabilitacji FAR за фінансової підтримки CBM Christian Blind Mission та European Disability Forum в рамках проєкту Ліга Сильних.

«Для України є надзвичайно важливим досвід наших польських колег. Фундація Активної Реабілітації з 1988 року на території Польщі здійснює комплексну програму суспільної та професійної активізації осіб зі стійким ураженням спинного мозку, які пересуваються на кріслах колісних. Ми і далі будемо продовжувати проєкт разом з польськими колегами. До кінця року плануємо провести ще кілька таких таборів як в Україні, так і в Польщі. Наступний табір проведемо вже в червні», – додала Уляна Пчолкіна.

Варто відмітити, що українські інструктори – це люди з травмами спинного мозку. Під час навчання вони опанували методику організації тренувань, покращили свої навички володіння коляскою активного типу та отримали знання з підготовки до лекцій та заходів в рамках таборів для учасників в Україні. У програмі табору були: заняття з техніки їзди, загальної фізичної підготовки, аеробіки, плавання, боча, стрільби з лука, заняття з м’ячами та практичні лекції.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *