В Україні понад 17 тисяч людей з інвалідністю отримали допомогу 

Опубліковано

Summary

Понад 17 тисяч людей з інвалідністю в Україні, що постраждали внаслідок повномасштабного вторгнення, отримали допомогу.

Понад 17 тисяч людей з інвалідністю в Україні, що постраждали внаслідок повномасштабного вторгнення, отримали допомогу. Це стало можливим завдяки міжнародному проєкту, який реалізує громадська спілка «Ліга Сильних» разом з 11-ма партнерськими організаціями.  Про це повідомила виконавча директорка спілки Дар’я Сидоренко.

«За 10 місяців роботи проєкту понад 17 тисяч людей з інвалідністю отримали допомогу. Переважна кількість звернень  – 9 106, стосувалась отримання консультаційної та інформаційної допомоги. Майже 3 тисячі (2 989) людей звернулись за гуманітарною допомогою. Кількість запитів на психологічну допомогу склала 1670, а 782 людини потребували правових консультацій», – повідомила виконавча директорка громадської спілки «Ліги Сильних» Дар’я Сидоренко.

Допомога для людей з інвалідністю, що постраждали внаслідок повномасштабного вторгнення надається в рамках реалізації проєкту в партнерстві із European Disabilities Forum (EDF).

Нагадаємо, «Ліга Сильних» – громадська спілка, яка була утворена в кінці 2021 року. Головне завдання – об’єднати громадські організації та активізувати людей з інвалідністю для участі в реалізації власних прав. З моменту повномасштабного вторгнення одним із фокусів роботи організації стала допомога людям з інвалідністю. Наразі в спільноту «Ліги Сильних» входять 53 організації. 

1 Коментар

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *