У Вінниці розвивають послугу перевезення людей на кріслах колісних

Опубліковано
In Vinnytsia, the service of transporting people in wheelchairs is being developed
In Vinnytsia, the service of transporting people in wheelchairs is being developed

У Вінниці вже 15 років успішно працює Служба для перевезення людей на кріслах колісних. Більшість вінничан з інвалідністю знають про неї, однак від початку повномасштабної війни у місті є й чимало переселенців, які мають порушення опорно-рухового апарату та також потребують такої допомоги. 

Розвиває послугу у громаді організація «Гармонія», яка є членом спільноти «Ліги сильних». Завдяки підтримці спілки «Гармонії» вдалось вдосконалити роботу Служби перевезення та закрити транспортні витрати.  

«Служба перевезення безкоштовно обслуговує людей з інвалідністю I і II груп, які мають порушення опорно-рухового апарату, тобто пересуваються на кріслах колісних, або за допомогою інших допоміжних засобів, і мешкають у межах Вінницької територіальної громади. На маршрутах працюють три водії», – розповідають у громадській організації «Гармонія. 

Одним із водїв є Сергій Куленко. Чоловік розповідає, що працювати не складно. Автобуси у гарному стані. Кожен обладнаний спеціальним підіймачем та має спеціальні кріплення, за допомогою якого фіксується крісло. Одночасно один автомобіль може перевозити шість пасажирів. Загалом за день Служба закриває до пів сотні викликів. 

Працює Служба перевезення людей безперебійно, фінансується за рахунок міського бюджету, а також благодійної допомоги та партнерських організацій.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *