До Ради безбар’єрності увійшла виконавча директорка «Ліги Сильних» Дар’я Сидоренко 

Опубліковано


Кабінет міністрів України вніс зміни до складу Ради безбар’єрності.  До нового складу увійшла виконавча директорка «Ліги Сильних» – Дар’я Сидоренко. Відповідне розпорядження опубліковано на сайті Кабміну. 

«Місія нашої організації –  бути гучним голосом людей з інвалідністю при прийнятті важливих рішень. Участь у Раді безбар’єрності стане ще одним інструментом для її досягнення. На порядку денному є три основні завдання: активне включення громадських організацій до реалізації Стратегії безбар’єрності, комунікація процесів виконання Плану заходів Нацстратегії на 2023-2024 роки і проведення власного моніторингу виконання Плану заходів», – зазначає виконавча директорка «Ліги Сильних» Дар’я Сидоренко. 

Згідно з положенням, Рада безбар’єрності є тимчасовим консультативно-дорадчим органом Кабінету Міністрів України, що утворений з метою створення безбар’єрного простору. 

Основними завданнями Ради є сприяння забезпеченню координації дій органів виконавчої влади з питань створення безбар’єрного простору, підготовка пропозицій щодо формування та реалізації державної політики у сфері створення безбар’єрного простору, визначення шляхів, механізму і способів вирішення проблемних питань, що виникають під час реалізації державної політики у створенні безбар’єрного простору, підготовка пропозицій щодо удосконалення нормативно-правової бази та підвищення ефективності діяльності центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування з питань створення безбар’єрного простору.

Нагадаємо,  «Ліга Сильних» – громадська спілка, яка була утворена в кінці 2021 року. Головне завдання – об’єднати громадські організації та активізувати людей з інвалідністю для участі в реалізації власних прав. З моменту повномасштабного вторгнення одним із фокусів роботи організації стала допомога людям з інвалідністю. Наразі в спільноту «Ліги Сильних» входять 50 організацій.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *