Студенти «Майстерні Мрії» відвідали виставку Марії Примаченко

Опубліковано
Студенти «Майстерні Мрії» відвідали виставку Марії Примаченко
“Maisternia Mrii” Students Visit Maria Prymachenko Exhibition

Нещодавно студенти  «Майстерні Мрії» відвідали виставку творів Марії Примаченко. Команда центру вирішила, що талановита українська художниця, яка свого часу зачарувала Пікассо, стане їхньою художньою покровителькою. 

«Її твори живі і щирі, в них немає страху щось зробити неправильно – лише цілковита свобода і любов до світу. Цим вона заворожує. Ми гадаємо, що наш підхід до роботи дуже близький до творчості Приймаченко – кожен може бути різним, бути собою, бути поза рамкою звичайності. І залишатися прийнятим і чудовим.  Студенти дуже уважно вивчали картини. Ми покрутили головами під всіма можливими кутами, роздивилися зблизька й на відстані. Бо не віримо в стереотип, що мистецтво недоступне людям з ментальною інвалідністю. Воно доступне кожному, в кого є серце», — розповідають у «Майстерні» .

Нагаємо, «Майстерня Мрії» — це центр соціалізації молодих людей з ментальною інвалідністю. Центр створює середовище, де вони можуть освоювати побутові навички, заводити теплу дружбу,  займатися творчістю, відвідувати та самим організовувати різноманітні заходи. Майстерня – це не просто місце зустрічі, а спільнота підтримки і поваги, де кожен може розкрити свої дари.

При Майстерні діє соціальне підприємство зі створення ароматного трав’яного чаю. Це дає організації змогу бути самостійними, а також служить прикладом якісних змін для всієї сфери. 50% вартості усіх чаїв, передається на роботу з молоддю.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *