До складу «Ліги Сильних» увійшла громадська організація Fight For Right

Опубліковано


Повним членом громадської спілки «Ліга Сильних»  стала організація Fight For Right. Таке рішення підтримали члени правління спілки. Про це повідомила виконавча директорка «Ліги Сильних» Дар’я Сидоренко. 

«Співпраця з нашою спілкою можлива на трьох рівнях – спільноти, асоційованого та повного членства. Найпростіша форма – це спільнота, участьу якій дозволяє організаціям отримувати ексклюзивний доступ до корисних ресурсів та навчань. Інші рівні передбачають певні критерії, яким має відповідати організація, та водночас дають і більше можливостей. До прикладу, повні члени можуть брати участь в обранні складу керівних органів спілки та пропонувати кандидатури для обрання до складу керівних органів спілки, голосувати при розв’язанні питань, винесених на голосування під час Загальних зборів спілки, тощо», – пояснює Дар’я Сидоренко. 

У фокусі роботи громадської організації Fight For Right – боротьба за дотримання прав людей з інвалідністю в Україні, евакуація людей з інвалідністю в більш безпечні місця, турбота про доступність фізичного оточення, інформації, вебпростору і послуг. Організація відстоює правозахисний підхід у забезпеченні прав людей з інвалідністю. 

Очолює громадську організацію Юлія Сачук — правозахисниця, експертка з прав людей з інвалідністю, авторка низки соціальних проєктів та досліджень з тематики інвалідності. 

«Нам приємно, що така потужна організація відтепер підсилюватиме нас як спілку. Разом ми зможемо ефективніше впливати на вирішення важливих суспільних проблем у сфері прав людей з інвалідністю. Ми вже плануємо спільні адвокаційні кампанії та співпрацю у межах інших напрямів», – зазначає Дар’я Сидоренко.   

Нагадаємо,  «Ліга Сильних» – громадська спілка, яка була утворена в кінці 2021 року. Головне завдання – об’єднати громадські організації та активізувати людей з інвалідністю для участі в реалізації власних прав. З моменту повномасштабного вторгнення одним із фокусів роботи організації стала допомога людям з інвалідністю. Наразі в спільноту «Ліги Сильних» входять 53 організації.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *