До команди «Ліги Сильних» приєднався екс-голова КримSOS Денис Савченко

Опубліковано

Summary

До команди «Ліги Сильних» приєднався Денис Савченко.

До команди «Ліги Сильних» приєднався Денис Савченко. Відтепер Денис є проєктним менеджером і буде координувати роботу міжнародних проєктів громадської спілки. Про це повідомила виконавча директорка «Ліги Сильних» Дар’я Сидоренко. 

«Організація, яка творить суспільні зміни – це перш за все про команду професіоналів, які здатні щоденно якісно працювати для вирішення проблем і розвитку галузі. Ми є своєрідним містком між українськими громадськими організаціями для людей з інвалідністю та великими міжнародними гравцями. Це складна робота і досвід Дениса буде дуже корисним для нас у цьому векторі», – пояснила виконавча директорка «Ліги Сильних» Дар’я Сидоренко.    

За освітою Денис Савченко – юрист, випускник Київського Національного університету імені Тараса Шевченка. У нього – 8 років досвіду роботи в громадському секторі та 5 років досвіду роботи проєктним менеджером у комплексних соціальних проєктах. Впродовж 2 років він виконував обов‘язки Голови Правління ГО КримSOS. 

«Для мене цінними є поєднання місії та підходів у роботі «Ліги Сильних». Створення системних змін для людей з інвалідністю через об‘єднання колективних зусиль організацій є важливою суспільною діяльністю. Впевнений, що мій досвід та компетенції стануть важливим компонентом нових програм та змін», – відмітив проєктний менеджер громадської спілки Денис Савченко.

Нагадаємо, «Ліга Сильних» – громадська спілка, яка була утворена в кінці 2021 року. Головне завдання – об’єднати громадські організації та активізувати людей з інвалідністю для участі в реалізації власних прав. З моменту повномасштабного вторгнення одним із фокусів роботи організації стала допомога людям з інвалідністю. Наразі в спільноту «Ліги Сильних» входять 53 організації.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *