У Києві презентували «Довідник безбар’єрності»

Опубліковано
У Києві презентували «Довідник безбар’єрності»
У Києві презентували «Довідник безбар’єрності»

У Міжнародний день толерантності, 17 листопада, у Києві відбулася презентація друкованого «Довідника безбар’єрності» – гіда з коректної взаємодії. Про це повідомила перша леді України Олена Зеленська, яка взяла участь у презентації.

«Війна диктує умови, у яких змінюється все як ззовні, так і всередині нас. Я не знаю жодної української родини, яку б не зачепила російська агресія – безпосередньо або через близьких. Але я знаю, що людина, її життя, права, гідність, майбутнє, добробут – це те, за що ми й далі б’ємося. Важливий компонент цього, базовий ціннісний принцип – етика спілкування та нашої взаємодії», – сказала дружина Президента.

Довідник буде передано національним та обласним бібліотекам, а також державним підприємствам, для яких, як висловила сподівання перша леді, він стане робочим інструментом. 

«Як коректно звертатися до того, хто повернувся з фронту, втративши кінцівки? Як запропонувати допомогу людині з інвалідністю? Чи коректно брати під руку незрячу людину, коли супроводжуєте її? Чому, запрошуючи людину на кріслі колісному прогулятися, краще казати «пішли», а не «поїхали»? Відповісти на ці питання зараз – це можливість, щоб усім нам було зручно», – зазначила Олена Зеленська.
Водночас електронний довідник доповнюється актуальною інформацією, зокрема нещодавно в ньому з’явився новий розділ про етику взаємодії з різними людьми у періоди стресу https://bf.in.ua/etyka-vzaiemodii.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *