8 нових політик “Ліги Сильних” розроблені на основі стандартів ООН

Опубліковано

Політики та положення, які регулюють роботу команди громадської спілки “Ліга Сильних” розроблені на основі стандартів ООН. Про це повідомив проєктний менеджер громадської спілки “Ліга Сильних” Денис Савченко.

“Протягом останніх 2 місяців були розроблені та впроваджені 8 нових політик, які регулюють діяльність спілки. Це один із кроків, який дозволяє підвищити рівень інституційного розвитку. Під час підготовки політик та інших документів за основу були взяті стандарти ООН. В процесі роботи кращі практики були адаптовані у відповідності до умов роботи та стратегічних задач, що стоять перед організацією”, – пояснив проєктний менеджер громадської спілки “Ліга Сильних” Денис Савченко.

Один із центральних документів – Кодекс поведінки. Він встановлює принципи, цінності та стандарти поведінки, що повинні використовуватись під час діяльності громадської спілки. В основі Кодексу лежить повага до прав людини та людське життя, як найвища цінність. Також кодекс поведінки вказує, що представники спілки повинні діяти в інтересах бенефіціарів та проявляти максимальний професіоналізм.

Два ключових положення: про розгляд скарг та пропозицій та розслідування порушень створюють канали та інструменти комунікації між організацією та іншими суб’єктами взаємодії.Ще одне положення – про дотримання безпеки було розроблено на основі принципів управління OCHA (ООН),. Положення встановлює стандарти безпеки в різних сферах діяльності “Ліги Сильних” та порядок дій в разі виникнення загроз різних видів. Документ стосується питань особистої, фізичної та цифрової безпеки, а також охорони навколишнього середовища.

“Документи встановлюють стандарти в наступних сферах: безпека, поведінка та комунікація. Окремо варто відзначити набір документів, що створили систему зворотного зв’язку для збору відгуків, пропозицій, а також попередження та реагування на різні види можливих порушень всередині самої організації. Надалі ми будемо працювати над розробкою та впровадженням нових політик в організації”, – додав Денис Савченко. 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *